array(0) { }
Polityka prywatności Aby korzystać z naszej strony musisz zakceptować politykę prywatności oraz RODO.
czytaj więcej
Akceptuj Rezygnuj
X

szkoła żeglarstwa puntovitaWszystko zaczęło się 11 lat temu, kiedy postanowiliśmy połączyć to, co robimy najlepiej z tym, co robić lubimy: czyli pracę z ludźmi i żeglarstwo! I tak oto powstał nasz pomysł na założenie szkoły żeglarstwa na Mazurach.

Pierwsze kroki Szkoły Żeglarstwa PuntoVita

Wakacje pod żaglami były nam bliskie od zawsze – ulubiony sposób na spędzanie wakacji, poznawanie nowych ludzi i zwiedzanie niesamowitych zakątków świata…

Zresztą, jak można by nie żeglować mając na nazwisko „Stępka”…? Zawodowo zajmowaliśmy się wtedy wychowywaniem uczniów jako pedagodzy w szkołach. Tak więc na co dzień pracowaliśmy z młodzieżą, a w wolnych chwilach zajmowaliśmy się żeglarstwem.

Pojawiały się pierwsze nieśmiałe próby połączenia tych dwóch pasji: szkółki żeglarskie, kluby regatowe… Aż pewnego dnia padł pomysł otwarcia własnej Szkoły Żeglarstwa. Choć wiedzieliśmy, że własna firma oznaczać będzie wiele pracy i poświęceń, ani przez chwilę nie wątpiliśmy, że jest to znakomity pomysł.

Imprezy żeglarskie z PuntoVita – zapisz się na rejs

Dzisiaj PuntoVita organizuje:

Tak oto nasza mała, rodzinna firma z każdym rokiem rozwijała się coraz bardziej, aż patrząc z perspektywy 11 lat, możemy z dumą powiedzieć, że wytrwała praca jak najbardziej się opłaciła. Nasza kadra i instruktorzy tworzy wspaniałą, żeglarską społeczność i popularyzuje żeglarstwo wśród młodzieży i dorosłych. Cały czas dążymy do spełniania najwyższych standardów i doskonalimy się w każdym możliwym kierunku.

Od kursanta do instruktora żeglarstwa

Nasza Szkoła Żeglarstwa PuntoVita nieustannie stawia na rozwój. Niepodważalnym dowodem na to jest fakt, że wielu naszych stałych instruktorów przebyło z nami swoją wieloletnią żeglarską przygodę.

Najzdolniejsi kursanci, którzy lata temu przyjechali do nas zrobić patent żeglarski i stawiali swoje pierwsze, żeglarskie kroki właśnie w PuntoVicie, z powodzeniem pracują teraz jako kadra instruktorska na naszych szkoleniach i obozach żeglarskich, nieustannie doskonaląc swoje umiejętności.

Wakacje pod żaglami 2023

Organizujemy żeglarskie obozy młodzieżowe na 7 dni oraz 14 dni w różnych terminach począwszy od maja do września. Dołącz do naszej załogi i przeżyj żeglarską przygodę życia.

Wybierz obóz żeglarski

Oferta żeglarska tel: 501 177 487